+86-373-5861688

Võtke meiega ühendust

Xinxiang Changling Metal Products Co., Ltd

Aadress: 2. suur Tööstuspark, XinXiang City, Henan, P.R. China

Sihtnumber: 453000

Manager: Lisa Yan

E-post:info@cljsh.com

Skype: cnhelicoil

WhatsApp: + 86-15993028285

Tel: 86-373-5861688

Faks: 86-373-5735218

Lõime Repair System - Delisert

Lihtne paigaldamise tööriist

Terastrossi kitsas tähendus Terastraadi Lo komplektid on paigaldusriista spetsiaalselt paigaldusvõti, mida kasutatakse peamiselt kruvikeermega põhjaaugu paigaldamisel terasest tihvtina, selle põhimõte on see, et spiraalterasest koosneb juhtrulli

  Product Details

Paigaldusvahend

Terasest traadi kitsas tähendus Terastraadist Lo komplektid on paigaldusriista spetsiaalselt paigaldusvõti, mida kasutatakse peamiselt kruvikeermega põhjaaugu paigaldamisel terasest tihvti, selle põhiprintsiip on see, et spiraalse terastraadi komplekt läbi juhtkruvi, läbimõõduga kokkutõmbumise sundimine, põhja edukaks jagamiseks käsitsi ja automaatse paigaldamise mutrivõti. Spiraalterasest paigaldamise tööriistade üldine komplekt sisaldab järgmist:

1, puudutage: kasutatakse terastraadi töötlemiseks keerme kruviava paigaldamisel;

2, paigaldusvõti: terastraadist spiraal seab keermestatud auku;

3, tõukeseade: kasutatakse kruvivarre purunenud traadi paigaldamiseks;

4, eemaldage kaasahoidja: kasutatakse terastrosside spiraalkomplektide keermestatud ava eemaldamiseks;

5, keermega pistikupesa: kasutatakse terastraadi katsetamiseks kruvikeermesaava sees.

Rakendamise ulatus

Terastraat pärast toote pikaajalist töökatset, kruvi struktuur on usaldusväärne, töökindlus hea, lihtne kasutada. Osa saab kasutada erinevates tööstusharudes, et kasutada kruvi tooteid, on objekt, nagu näiteks: kosmosetööstus, laevaehitus, kaitsetööstus, autotööstus, riistvara elektroonika, igasugused masinad

Eelised

1.Kõik tööiga: kuna juhttraat on roostevabast terasest materjalist, kõrge kõvadus, muudab pehme alus suurendades kümneid kuni sadu tükki niidi elu; Suurendab oma tugevust, kuid väldi ka väljalülitamist, ebakorrapärast lukkimist.

2. Suurendage ühenduse tugevust: pehme, näiteks madala intensiivsusega saab kasutada alumiiniumi ja magneesiumsulamite materjale, puitu, plastikut, kummi jne. Lihtne deformatsioon ja madala tugevusega materjalid, vältige libedat siidi, sellist nähtust nagu vale hammas.

3.Kaagripinna suurendamist saab kasutada tugevate ühenduste nõudmiseks ja õhukeste kerekomponentide kruviava läbimõõdu lisamist.

4. suurendada keermestatud ja kandva tugevuse kandevõimet: terastrossi kasutamine võib eemaldada kruvi poltide ja kruvide avade vahelise sammu ja hamba tüübi vahel, muuta koormus ühtlaselt laiali, et parandada kruvikeermega ühendused ja väsimuskindlus. Võib kasutada keraamilisest, plastikust, klaasist ja muudest rasketest hõbetest, habras materjali ühenduskinnitus. Efektiivselt vältida rebenemise nähtust.

5. Rust surm: terasest traat spiraal määrab materjali ise omadused ja selle pind on väga sile, kasutatakse karmides keskkondades, nagu niiskus, korrosioon, ei tee sobiva rooste maatriksi, vältida roostevabade keermestatud aukude teket eemaldage ja asendage kallis maatrikskaotus. Võib kasutada keemiatööstuses, lennunduses, sõjavarustuses ja muudes kõrgeid kindlustustegureid.

6. Kuumakindel, kuumuskindel, korrosioonikindel: kuna terastraadist spiraal määrab väga kõrge pinnaviimistluse, saab tõhusalt vähendada hõõrdumist materjali sise- ja väliskeermega, kuid neil on ka kõrge temperatuuri vastupidavad korrosioonikindlad omadused. Sageli saab eemaldada, paigaldada osi ja tihti keerata auk, pikendades selle kasutusiga.

7.Läbimõõt, vältige lahti: kinnitage lukustuskruvi spetsiaalne konstruktsioon tugeva vibratsiooni ja šoki keskkonnas, lukustab kruvi aukikus, mitte lahti, lukustus on parem kui teine lukustusseade. Võib kasutada seadmete, instrumentide ja mõõtjate, täppis- ja kosmosetööstuse, lennunduse, sõjavarustuse ja muude kõrgete kindlustatud koefitsientide võimustamiseks.

8. Lihtne hooldus: kruvikeermega töötlusvigade või sisekeerme parandamise kahjustuste korral saab terastraadi abil kruvimaatriksi ja kasutada originaalkruvi kiireks ja majanduslikuks. Lihtsad näited, näiteks mootoriplokk, tekstiilide eriosad, igat liiki alumiiniumosa osad, treipingi noa kaotati hiljem kruviava kahjustuse tõttu, jälle puudutades, kui kruvi paigaldatakse, prügi taas elule.

9.Metrilise süsteemi kruvi hammaste ümberkujundamine: kasutades terastraadist spiraal komplekti meetriline palun - tolline palun - rahvusvaheline standard thread auk, on väga mugav, kiire, majanduslik, praktiline, kohaldatakse kõikide impordi ja ekspordi tooteid.

Terasest traat spiraal komplekti koostamise protsessi

Puurides, koputage, paigaldage traat komplekt, tõukejõu käepide, paigaldus nelja põhietappi, vt allpool:

1, puurimine

Kasutada tabelit puurimise suuruse, puurimissügavus on suurem või võrdne L2-ga; Tähelepanu ärge puurige koonusesse, puur ei ole kerge valida ja kandke tõsiselt, ei kuulu kiipi, see võib kahjustada. Tundmatu, pärast seda, kui lubatud libiseva libisemise pidurdamine, ei tohi sügavuse sügavus olla suurem kui 0,4 P, torujuhtmete komplektide puhul on liiga palju liiga palju.

Paigaldusvahend 4881.png

2, koputades

Spetsiaalse kraani juhtmekomplektide vastav spetsifikatsioon peab katma üle traadi pikkuse pikkuse, kogu kraani auk, koputades otsuste täpsuse lõpptulemusena standardse kruvipiirde tolerantsi tsooni standardile, saab kasutaja soovitud täpsuse järgi kruviaukust, vajaduse korral kaabeldusmeetodid ja määrimismeetod, purustatud auk, kui seda on vaja, vajadusel jõuga tõmmata, et vältida purunenud kraani.

Pärast puhastamist kruvipesa auk, puurimiseks saadaval suruõhu püstol, puhastamiseks pumba puhastamiseks tuleks kasutada ka pimedaid auke, et pühkida pügipüssi auk, et puhastada pikk, samuti kasutada puhastusmeetodit.

Paigaldusprogramm5686.png

Paigaldusvahend5795.pngPaigaldusvahend 5899.png

3, paigaldus

Tavaliselt paigaldatud käsitsi käepärase käepärase käevõru komplekt siidist, siidist komplekti hülsid, spindel läbi juhtme komplekti kinni, et paigaldada käepide ja kruvi juhikuks bush alusele, kruvi auke päripäeva pöörlev spindel. Väike paigaldus ja 14 x 2 või rohkem jämedat niit, kui paigaldada siidlipsi komplekt, kui kasutate "T" tüüpi pilu või lihtsat kruvipea mutrivõtit, kuid peaksite tähelepanu pöörama, ärge tehke seda siidikomplektis, käepide suuremate aksiaaljõududega et vältida ebakorrapärase kinni või käepideme paigaldamine on katki.

Paigaldusvahend 6567.png

4, käepide purustatakse

Auk, soovi paigaldada tõukejõu traadist komplektid, tavaliselt kasutatakse tõukejõu käepidet, umbes 200 g haamriga, võib eemaldada rohkem kui 18 x 2,5 jämeda lõnga lõnga komplekti ja trahvi keermestusega üle 14 x 1,25 siidi; nõela nina tangid ja painutada käepideme paigaldamiseks saab eemaldada.

5, tõmmake terastraadist spiraalkomplektid välja

Paigaldusprotsessi käigus või traadi seadistamise aja tõttu on liiga pikk, saab eemaldada, kui kasutate varrukat, varruka seade pannakse käepidemega sisemise auku siidikomplekti koos haamruga, käega hoides hoidke käepidet niidile Pingutusringid võivad välja tõmmata traatkomplektid.

Paigaldusvahend7365.png

Changling on tuntud tööriistade tehas, millel on tootja otsemüügi tooted ja ISO sertifikaat, tere tulemast hulgimüügi juurest.

Hot Tags: Lihtne paigaldusvahend, tootja, tehas, hulgimüük, tootja otsemüük, ISO sertifikaat
Seonduvad tooted

Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Näitus | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Lae alla | Mobiiltelefoni | XML | Main Page

TEL: +86-373-5861688  E-mail: info@delicoil.com

Copyright © Xinxiang Changling metallist toodete Ltd Kõik õigused kaitstud.